SIDOBORD, 1800-TAL.

SIDOBORD, 1800-TAL.
2686122. SIDOBORD, 1800-TAL.

med mässingsfästen ovanför smala avsmalnande ben, 72 cm hög x 78 cm bred x 38 cm djup, tillsammans med en tidig 1900-tals mahogny fåtölj med snidade ramhuvud armterminaler, 64 cm bred.

Tabell - faner till toppen något lyft, ytmärken, reparation till toppen. Stol - märken till klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
2686122. SIDOBORD, 1800-TAL.

Antal besök: 194