STOLAR, 4 st, Baltikum, 1800/1900-tal.

268576. STOLAR, 4 st, Baltikum, 1800/1900-tal.

Fast stoppad rygg och sits.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fast stoppad rygg och sits.

Slitage, skador.

Antal besök: 464