Peter Krüger, Collage, Utan titel.

2684941. Peter Krüger, Collage, Utan titel.

Peter Krüger (född 1948), collage, utan titel, 2001, collage på papper. Skildring av en en dollarsedel med en rektangel målad i rött, signerad med blyerts längst ner till vänster och daterad längst ner till höger, 30x20,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 873