2684941. Peter Krüger, Collage, Utan titel.
Peter Krüger (född 1948), collage, utan titel, 2001, collage på papper. Skildring av en en dollarsedel med en rektangel målad i rött, signerad med blyerts längst ner till vänster och daterad längst ner till höger, 30x20,5 cm.