BORDSLAMPA i metall och glas, jugend, tidigt 1900-tal.

268493. BORDSLAMPA i metall och glas, jugend, tidigt 1900-tal.

Bordsarmatur på svängd fot
Bemålad vitmetall och skärm i slipat klarglas
Höjd 31 cm.

Omdragen el.
Ej funktionstestad.
Skärm med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsarmatur på svängd fot
Höjd 31 cm.

Omdragen el.
Ej funktionstestad.
Skärm med nagg.

Antal besök: 668