STORMLYKTA. Mässing och glas, 1900-talets senare hälft.

268482. STORMLYKTA. Mässing och glas, 1900-talets senare hälft.

Höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 775