TVÅ IKONER, 1900-TAL.

TVÅ IKONER, 1900-TAL.
2684469. TVÅ IKONER, 1900-TAL.

Ikon, Sankt Göran och draken, 46x31cm.
Ikon, Maria och barnet, 42x29cm.

Slitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, torrsprickor.

Antal besök: 407