CYLINDERSPELDOSA, 18/1900-tal.

2684392. CYLINDERSPELDOSA, 18/1900-tal.

Träfodral, ca 39 x 21 x 13 cm.

Märken, skador, slitage. Ej fullständigt genomgånget eller funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 363