OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KRITA, signerad Sven Ivar.

2684128. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KRITA, signerad Sven Ivar.

38x30 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x30 cm.

Antal besök: 395