BORD, JS Möbler, Malmbäck, 1940-tal.

2683995. BORD, JS Möbler, Malmbäck, 1940-tal.

Alm.
Längd ca. 58, bredd 33, höjd 58 cm.

Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alm.

Fanerskador.

Antal besök: 558