KLOCKKEDJA I SILVER OCH TVÅ FOBS.

2683872. KLOCKKEDJA I SILVER OCH TVÅ FOBS.

graderad trottoarkant länk med T-stång och svängbar. hängde två stämplade fobs graverade inskriptioner,
33cm lång,
45.3g total bruttovikt.

matt och slitage i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

33cm lång,
45.3g total bruttovikt.

The Auction Hub
Antal besök: 156