JUBILEUMSPLÄD, Klippan, Ernst Billgren, 2007.

268375. JUBILEUMSPLÄD, Klippan, Ernst Billgren, 2007.

136 x 190 cm
Signerad EB
Etikettmärkt.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

136 x 190 cm
Signerad EB
Etikettmärkt.

Mindre slitage.

Antal besök: 939