STOLAR, IKEA, 5 st, vintage, 1960/70-tal.

2683349. STOLAR, IKEA, 5 st, vintage, 1960/70-tal.

5 st pinnastolar, svarvat och betsat trä. Etikettmärkta. 1960/70-tal.
Höjd 86,5 cm.
Sitthöjd 44,5 cm.
Bredd 45 cm.
Djup 52 cm.

Bruksslitage, slitage varierar mellan stolarna. Skador/avslag på trä finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86,5 cm.
Sitthöjd 44,5 cm.
Bredd 45 cm.
Djup 52 cm.

Antal besök: 845