SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft.

26831. SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft.

Spegel med slipat glas, 150 x 52 cm.
Bordets höjd, 65 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordets höjd, 65 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 636