VÄGGLYKTOR, mässing med fasettslipat glas, sent 1900-tal.

268311. VÄGGLYKTOR, mässing med fasettslipat glas, sent 1900-tal.

Höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 676