POLYPHON, Polyphon-Musikwerke AG, Leipzig 18/1900-tal.

2683077. POLYPHON, Polyphon-Musikwerke AG, Leipzig 18/1900-tal.

Mahogny, 2-delad. Överdel med spelmekanism, höjd ca 145, bredd ca 74 cm. Nederdel med förvaring av diskar, bredd ca 80, höjd ca 81 cm. Ett 20-tal diskar medföljer.

Märken, slitage, skador, lagningar. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 669