BRICKBORD, orientaliskt, 1900-talets andra hälft.

2682720. BRICKBORD, orientaliskt, 1900-talets andra hälft.

Rund bricka i mässing med reliefdekor, på hopfällbar benställning med skuren dekor. Diam 60,5, höjd 47 cm.

Bruksslitage, något anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, något anlupen.

Antal besök: 523