FIGURIN, porslin, Kina 1900-tal.

268271. FIGURIN, porslin, Kina 1900-tal.

Polykrom glasyr i emaljfärger. Höjd 41 cm.

Mindre nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg och slitage.

Antal besök: 988