ETT PAR VIKTORIANSKA EKPELARE.

2682705. ETT PAR VIKTORIANSKA EKPELARE.

med snidad dekor, höjd 210cm, bredd 26cm, djup 13cm.

allmänt slitage, repor och stötar på grund av användning, klippts ned, vissa splittringar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 347