Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Teknika & Nautika
VÄGGTELEFON, Tartu Telefoni Wabrik, Eesti, 1900-tal.
26827. VÄGGTELEFON, Tartu Telefoni Wabrik, Eesti, 1900-tal.
Höjd ca 66 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 66 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 348