TALLRIKAR, 17 st, Stadshotellet, Oskarshamn.

2682648. TALLRIKAR, 17 st, Stadshotellet, Oskarshamn.

Djupa tallrikar diameter 21 cm, 9 st.
Assietter diameter 21 cm, 8 st.

Grovt dekorslitage.
Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grovt dekorslitage.
Nagg förekommer.

Antal besök: 413