WILHELM KÅGE. Ytterfoder, 2 stycken,flintgods, Gustavsberg.

2682408. WILHELM KÅGE. Ytterfoder, 2 stycken,flintgods, Gustavsberg.

Rosa dekor ca ø 23 cm, 17 cm hög
Grön dekor ca ø 20 cm, 14,5 cm hög.

Bruksslitage.Krackeleringar ,skav.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Antal besök: 384