VÄSKA, Unica, 1900-talets första hälft.

268233. VÄSKA, Unica, 1900-talets första hälft.

Längd ca 41 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 41 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 196