KLAFFBORD, Karl Johan, 1830/40-tal.

268188. KLAFFBORD, Karl Johan, 1830/40-tal.

Mahognyfanér med intarsia.
Längd, inklusive klaffar, 120 cm
Bredd 66 cm
Höjd 73 cm.

Åldersslitage. Fot med fanérskador. Kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyfanér med intarsia.
Bredd 66 cm
Höjd 73 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 899