EN BLÅMÅLAD TRÄDGÅRDSBÄNK.

EN BLÅMÅLAD TRÄDGÅRDSBÄNK.
2681768. EN BLÅMÅLAD TRÄDGÅRDSBÄNK.

Höjd 97cm x Längd 156cm x Djup 58cm, sitthöjd 46cm.

Allmänt slitage, väderbitna, färgflagning i vissa områden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 347