GOLVLAMPA, engelsk stil, 1900-tal.

268142. GOLVLAMPA, engelsk stil, 1900-tal.

Mässingsfot och plåtskärm.. Höjd 131 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 761