TAKLAMPA, glas, Helena Tynell, Flygfors, 1950/1960-tal.

268048. TAKLAMPA, glas, Helena Tynell, Flygfors, 1950/1960-tal.

Hexagobal kupa i flerfärgat glas. Höjd kupa ca 40 cm.

Mindre nagg. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 588