RICHARD MICHELL. PENNA SIGNERAD ”PREMONITION”.

2679920. RICHARD MICHELL. PENNA SIGNERAD ”PREMONITION”.

En inramad blyertssignerad konstnärssäker litografi med titeln ”Premonition” av Richard Michell, storlek 41 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 344