MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

26795. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av bord och 4 st stolar. Bordets mått längd 140, bredd 100, höjd 74. 2st Iläggsskivor á 48 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 910