2679433. ABBA & STIKKAN, "Sång till Görel", vinylskiva, maxisingel, ensidig, blå vinyl, Polar, 1979, släppt i samband med Görel Hansers 30 års födelsedagsfest, gåva till festens gäster, begränsad upplaga om 50 exemplar.
Konvolut med repor, i övrigt smärre slitage, funktionen garanteras ej.