Herrljunga Auktionsverk
Konst
Måleri
267908. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, 2 st, miniporträtt, kammarrådet Peter Adam Bergius med fru Helena Sofia Bergius före detta Lundström, sent 1700-tal.
« Tillbaka till föremålet