BORDSTELEFON, VÄGGTELEFON, LM Ericsson, omkring 1900.

267894. BORDSTELEFON, VÄGGTELEFON, LM Ericsson, omkring 1900.

Bordstelefonens höjd ca 20,5 cm.

Slitage, spricka, bordstelefonen saknar tratt, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 447