BUFFÉ, gustaviansk stil, 1900-tal.

267879. BUFFÉ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitlackad. Längd 140, bredd 40, höjd 80 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre färgbortfall.

Nycklar saknas.

Antal besök: 552