TORE BÖRJESSON. Folksamling. Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

267869. TORE BÖRJESSON. Folksamling. Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

118 x 149,5 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

118 x 149,5 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 2 415