LJUSSTAKAR i glas, ett par, "Silvia", Ingeborg Lundin, Orrefors.

267861. LJUSSTAKAR i glas, ett par, "Silvia", Ingeborg Lundin, Orrefors.

Höjd 6,5 cm.
Diameter 7 cm.
Etikettmärkta Orrefors Sweden.
Signerade Orrefors BA 38787 samt 3878.

Flera repor.
Någon luftbubbla i glasmassan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6,5 cm.
Diameter 7 cm.

Flera repor.

Antal besök: 4 008