EINAR NERMAN. Pojke med fackla, litografi, H.C, signerad.

267831. EINAR NERMAN. Pojke med fackla, litografi, H.C, signerad.

18,5 x 14 cm.

ej examinerad ur tam.

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

18,5 x 14 cm.

ej examinerad ur tam.

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besök: 2 066