Bakom dörrpar hyllinredning med två utdragbara lådor.
Höjd 135 cm Bredd 110 cm Djup 40 cm.
Bruksslitage Märken på hyllinredning Repor och sprickor Färgbortfall Avslag.
Nyckel/nycklar finns.