MATSALSSKÅP i vitlackerat trä med skuren dekor.

267819. MATSALSSKÅP i vitlackerat trä med skuren dekor.

Bakom dörrpar hyllinredning med två utdragbara lådor.

Höjd 135 cm
Bredd 110 cm
Djup 40 cm.

Bruksslitage
Märken på hyllinredning
Repor och sprickor
Färgbortfall
Avslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 135 cm
Bredd 110 cm
Djup 40 cm.

Bruksslitage
Märken på hyllinredning
Repor och sprickor
Färgbortfall
Avslag.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 731