SJÖSKUMSPIPA, 1900-tal.

SJÖSKUMSPIPA, 1900-tal.
267802. SJÖSKUMSPIPA, 1900-tal.

Höjd 13 cm, längd 18 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm, längd 18 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 8 508