MATGRUPP, 7 delar, massiv oljad ek, 1900-/2000-tal.

2677359. MATGRUPP, 7 delar, massiv oljad ek, 1900-/2000-tal.

Bord, 4 stolar samt 1 karmstol. Sitthöjd 45 cm. Rygghöjd 105 cm. Bordets mått ca 158 x 98 cm. Höjd 74 cm. En iläggsskiva á 40 cm.

Bruksslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 560