DAMARMBANDSUR, 14 k, pansararmband 18 k ca 7,2 g.

267703. DAMARMBANDSUR, 14 k, pansararmband 18 k ca 7,2 g.

Märkt urtavla Siduna, eta import 2338, stämplar på baksida 14 k, 0,585. 7 7410.
Total vikt inkl verk och glas ca 14 gram.

Ålders/Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders/Bruksslitage.

Antal besök: 764