ALGOT V RINGSTRÖM. Kustlandskap. Olja på pannå, signerad och daterad 1941.

267687. ALGOT V RINGSTRÖM. Kustlandskap. Olja på pannå, signerad och daterad 1941.

73x59 cm.

Smärre fläckar och färgtbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

73x59 cm.

Antal besök: 1 009