KAMERA, Agfa, Synchro Box, Tyskland, 1900-tal.

2676393. KAMERA, Agfa, Synchro Box, Tyskland, 1900-tal.

höjd 10 cm, längd 12 cm.

Mindre bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 10 cm, längd 12 cm.

Antal besök: 523