ELBAS, femsträngad, Yamaha RBX5.

2676382. ELBAS, femsträngad, Yamaha RBX5.

Längd 117 cm.
PZ 15098
Made in Taiwan.
Fodral medföljer.

Smärre slitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Skador på fodral.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 117 cm.
PZ 15098
Made in Taiwan.
Fodral medföljer.

Smärre slitage.
Skador på fodral.

Antal besök: 1 227