HASSAN BJÖRNSTRÖM. "Cain". Olja på duk, signerad och daterad 2000.

267633. HASSAN BJÖRNSTRÖM. "Cain". Olja på duk, signerad och daterad 2000.

Studie i gult och blått efter Von Gloedens foto från 1900.
37,5x45,5 cm.
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5x45,5 cm.
Oramad.

Antal besök: 2 364