267622. MUSIKDOSA, "Night of the dragon", Myles Pinkney.
Premier issue in the "Legends of the mystic realm" collection. No A1492, Ardleigh Elliot. Batteridriven.
Längd 16,5, bredd 13, höjd 12,3 cm.
Ej genomgången. Nagg på lock samt smärre slitage, repor och slagmärken.