KULO GREEN. "Hus vid loppmarknaden". Olja på pannå, signerad och daterad 1949.

26762. KULO GREEN. "Hus vid loppmarknaden". Olja på pannå, signerad och daterad 1949.

36 x 44 cm.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 44 cm.

Kulo Green (1913–1972)

Antal besök: 3 510