LEKSAKSBILAR, 2 st, bla Bandai.

267593. LEKSAKSBILAR, 2 st, bla Bandai.

Plåtbil Triumph TR4, Bandai, Japan, med trådstyrning. Längd 20,5.

Träbil, bemålad. Längd 30 cm.

Ej funktionstestad trådstyrning. Sladd med skador. Träbilen saknar en framlykta, extrahjulet löst.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träbil, bemålad. Längd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 890