Plåtbil Triumph TR4, Bandai, Japan, med trådstyrning. Längd 20,5.
Träbil, bemålad. Längd 30 cm.
Ej funktionstestad trådstyrning. Sladd med skador. Träbilen saknar en framlykta, extrahjulet löst.
Bruksslitage.