JEAN MAILLARD. Animerad skog.

JEAN MAILLARD. Animerad skog.
2675740. JEAN MAILLARD. Animerad skog.

Olja på duk
Signerad
100,5x120 cm.

I gott skick, fukt fläck på baksidan. Lameller spikade till ramens marginaler som en ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
100,5x120 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 420