Båda delarna brännstämplade.
Skrivbordets längd 155, bredd 73, höjd 73 cm.
Stolens höjd 80 cm.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar, torrspricka vid kantlist.
Hurtsen lös.

Båda delarna brännstämplade.
Stolens höjd 80 cm.

Hurtsen lös.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Växjö, Sverige
Växjö Auktionskammare
Föremålsnr
267543

Om auktionshuset

Namn
Växjö Auktionskammare, bifirma till Auktionshuset Thelin &. Johansson AB
Momsnr
SE556923023701
Org.nr
556923-0237
Telefon
0470-108 00
Adress

Hjalmar Petris väg 46
352 46 Växjö

Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 582