KÖPMANDISK, tidigt 1900-tal.

KÖPMANDISK, tidigt 1900-tal.
267520. KÖPMANDISK, tidigt 1900-tal.

Längd 198,5 cm, bredd 78 cm, höjd 90 cm.

Slitage, skador, borrhål, 1 dörr lös.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 260