1 st bord, längd 91,5, bredd 63, höjd 73 cm.
1 st soffa, längd 140 cm.
2 st stolar, sitthöjd 47 cm.
2 st karmstolar, sitthöjd 47 cm.
1 st taburett, höjd exklusive handtag 43 cm.
Bruksslitage, färgsläpp, slagmärken, repor, brodyrsläpp, bordsskiva med skador, en karmstol med skadad rygg.
1 st soffa, längd 140 cm.
2 st stolar, sitthöjd 47 cm.